Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pongy chief blood pressure symptoms

(AGittyNomi, 8. 10. 2018 7:37)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-pas-cher-voiture/

High blood load (hypertension)

(ASumboumefanna, 29. 7. 2018 18:36)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-10mg/

Smutné

(Aky Ambra Gaston, 19. 12. 2009 12:33)

Ahojky.Tak jsem si pobrečela,,Jsi dobrá duše a moc Ti přeji at bulíčí klučík,tu je ještě hodně dlouho,on si zaslouží napsat ještě hodně psaníček na domy a lampy.Zahřívat lidskou duší tak jako on potřebuje zahřát tu svou.Moje rodinky Vám drží palečky mějte Veselé Vánoce a Štasný Nový Rok to Vám přejí Mostečácí

Pozdrav z Mostu

(Aranka + Tim + Dareček, 15. 12. 2009 20:50)

Posíláme velkýho hubana ,oběma klabáčkům.Apolenko..dodatečně Tě žádám o povolení ,uložit odkaz na Matýskovo příběh a tím i na Vaše strány, na Timíkovo web.
Já to ani přes slzy nemohla přečíst...myslíme na Vás..moc.Krásnou a pohodouvou zimu v teplíčku :-) ..Papá

Ahoj

(Lucka a Krtek, 14. 9. 2009 8:12)

Ahoj psí rodinko, prohlížím Vaše stránečky a narazila jsem na "Psí příběh", Leni nic tak od srdce jsem dlouho nečetla. Je to krásně napsaný a je jasný, že Matýsek se dostal opravdu do ráje :) Moc Vás všechny z Příbrami zdravíme a Vašim psím dětem přejeme hodně zdravíčka. Snad už Matýska očko nezlobí a všechna trápení má za sebou. Ahoj Lucka a Andík

Pro informaci, proč nemůžeme přijet

(Sylva a Ella, 7. 8. 2009 23:28)

Před pár dny jsem dostala první info k Bullteku II v září 09, měli jsme radost, že jste na nás nezapomněli, zaplatili jsme tedy stanovenou zálohu a těšili se na všechny a dnes jsem od Věry dostala tento e-mail, kterému nerozumím, nevím, za co - cituji:
Ahoj,
vzhledem k tomu,že máme dost jednání a chování některých zúčastněných na poli bulíkářů a následujících překvapení, jsme se rozhodli, že nemáme zapotřebí se nechat buzerovat a ponižovat a jako soukromé zájmové sdružení si lidi budeme vybírat. Abychom se pak po x týdnech nedovídali různé "novinky o nás bez nás apod." A vzhledem k nedávným skutečnostem jsme se rozhodli sestavu upravit a ustálit.
Proto vám pošlu zálohu zpět a pojedeme bez vás.
Věrka.
Jasně nebudem se vnucovat, ale jsou to silná obvinění a slova...
Měj se, Leni, pěkně a pozdrav i Oldu a bulíčky Sylva

Štěpánko

(apolenka, 28. 7. 2008 19:31)

ani netušíš,jak přesně jsi popsala realitu...když se neválej, tak se pošťuchujou, Mates už konečně i vrtí vocáskem :o)))).Jak jsem mu nasadila ty ATB na zuby, je vpoho a dokonce mu už ani z huby nesmrdí,máme je akorát na 11 dní, což je vpoho, mělo by to stačit 8o). Oči-asi pořád při starým, i když už mu je čistím jen 3x denně, ne jako zpočátku, doděláme ATB mast a začnu s normálníma kapkama na zánět spojivek. Jak jsem dole psala Vendulákovi, dělá mi starosti ta tlapka, dirka se mu udělala zas jinde a pořád mu z toho teče a určo ho to i bolí. Takže zkusíme tu léčbu heřmánek-framykoin dokončit a když bezúspěšně, bude mu to muset doktor říznout podle mě :o/. ucho si začal drbat dneska, takže jsme nasadili další mastičku, už si připadám jak ve špitále a už i my máme "košíček" :o)))))). Jináč stáhnu fotky a pošlu nějaký čerstvý, perou se porád (v dobrým), pupíček včera dobrovolně ukázal Oldovi, mě ne, bo na mě byl načučenej, že dostla po třetím pochcání koberce na balkonu na prdel :o). Ale ráno už bylo všechno zapomenuto ;o). Do pelíšku chodí rajtovat až ráno s Bárou, jinak ne...Olda říkal, že už nabral trochu, zadní nohy už mu tak nevlajou a ta jedna přední se zdá bejt taky už pevnější. Nakonec, sportujou spolu několikrát denně tak aby ne :o)))))). Venku je neuvěřitelně línej, chodí jen ráno a to ho ještě musím přemlouvat, pak už jen vyčůrat na bez u baráku a hajdy domů. Slovo "domů" se naučil neuvěřitelně rychle :o)))))). Takže tak....jdu na ty fotky, jestli jsou nějaký trochu povedenější a pošlu 8o).

Vendulák

(apolenka, 28. 7. 2008 18:45)

No tak já bych ti Venduláku ukázala "smutnýho bezdomovce" po týdnu :op)))))...pěkně si s Barbuškou hrajou až třísky lítaj...Olda sám hlásil, že nevědět, že maj takovýhle debilní hry, kdy největší projev lásky je že jeden druhýmu visí na pysku,noze,uchu...že s rozběhem do sebe narážej jak hroši, a že konec her je ve znamení urputné snahy vylízat jeden druhýmu voko...tak volá odchytovou službu :o)))). Ale Matěj je zlatej..i když včera konečně usoudil, že ZDE má svůj domov a tím pádem též usoudil, že je nutný si ho voznačit, čímž 3x pochcal balkon ...:o)))))...spíš se to ale jeví, že se vrací do "dětských let" co přeskočil, jak si pohrajou, mastíme čůrat. Blbý je, když chce jen čůrat a ne se procházet :o/. To tam pak stojim jak letadlo a dělám, že jsem si zrovínka tak a v tu chvíli chtěla vopočinout :o))))). Hlásim že pupíček se mu už rýsuje, mazlit se chodí střídavě, kde ho nevotravuje ta šílená Barbucha...má jí plný zuby natolik (vopečovávání) že je rád že jí nevidí natož aby naskakoval :op))))). Oči se lepšej, trochu, pupík taky (jak píšu), blbý to bude s tou tlapinou...asi mu to bude muset doktor říznout :o/, na to jsem zdá se krátká...ale ještě zkouším heřmánek a masti. Jdu stáhnout nový fotky a Štěpánce poslat maila ...tobě taky :o))))))...

Hemi+mladší ségra blesku Lexi

(apolenka, 28. 7. 2008 18:31)

Tomu sama nerozumím ... možná je to proto, že jsem vybírala jen fotky, kde nic nežeru já :o))))))

Matysek

(Stepanka, 28. 7. 2008 18:14)

Nazdarek do Barbuchova, nebyt Gi tak ani nevim, ze mate stranky :o)) Hlavne ze vim, jak se ma a jakej bezdomovec. Bych snad chtela byt i bezdomak jako on, valet se na gauci, nechat se nosit ze schodu v naruci, misticku az do postele, ted mu k tomu jeste pribyla zdravotni sestra Baruska. Jste proste vsechny holky pasandy a Olda samozrejme taky :o)) Pac a pusu drakovoslikum posilaji killeri, hlavne Rozarka posila blizanec na cumes - od soboty chodila jeste 3 dny a porad kontrolovala jestli na ni nekde Mates nevykoukne :o))

Matěji

(Vendula a Ginger, 26. 7. 2008 13:00)

Matýsku Matěji, doufám, že i teď po týdnu sekáš dobrotu a nebudu ti muset dojet nasekat na zadnici :) opatruj holky, jsi teď jediný chlap v rodině, když páníček odjede pracovat, tak se podle toho chovej!
Děkujeme paničce, páníčkovi i Barunce, že se ujali smutného bezdomovce. Bůh vám to vrátí na dětech .)))

***

(Lucka a Lexi, 24. 7. 2008 14:58)

Jak je možné, že na všech fotkách co tu máš já něco žeru???

...

(Lucka a Lexina, 15. 6. 2008 21:23)

copak je s vámi?

...pomozme mu...

(Stáňa a AB, 2. 4. 2008 21:13)

Ahojík. Chtěla bych Vás a Vaše přátele požádat o pmoc bulíčku Otíkovi zJarošova. Více na http://bullterierrocku.webgarden.cz/pomozme-otikovi Děkujeme

já taky

(Vendula, 17. 1. 2008 20:03)

Já se tedy taky přidávám..všechno má své meze..koukejte se ukázat, máme o vás strach. A jestli ne, tak zítra volám, už toho mám plné zuby, grrr!!!!

Kde to vázne???

(Romča , www.ozzy-danny.estranky.cz, 17. 1. 2008 7:24)

halooo paní účetní !! kde to vázne?? Rádi bychom viděli Barču..na diskuzi se neukážete...hele jako žádný výmluvy- práce nepráce...Kluci už fňukají že od Barbuchy nemají co číst, že na všechny zapomněla..takže rozkazem naklusat na diskuzi....jinak facka funus mozek na zdi ..jasný??
Pááčko a hubana na čenich.

Haf Haf Ozzy a Danny.

PS: Haf panička ...

soutež

(michaela, 10. 1. 2008 10:06)

ahoj na našich stránkách jsme vyhlásili novou soutež pro rok 2008 též uspořádáme sbírku na útulky tak jestli někdo má doma nepotřebný věci jako jsou obojky,vodítka,košíky,hračky nebo třeba i nějakou tu dvacku rádi to uvítáme a předáme dál

s pozdravem

www.bul-a-terieri.estranky.cz.

no Baruno

(Ginger, 9. 1. 2008 18:58)

Tak já jsem tě už už chtěla shánět, jestli vůbec žiješ. Ty jsi teda čuník!! Ty si neumíš říct, že chceš ven? To já teda umím a to jsem třikrát starší než ty! Měl ti páníček vytřepat kožich, já bych taky dostala. Panička teď hodí domů trochu dřív, povídala, že nějakej Kretén marodí nebo co, tak teď nevím co si myslet, jestli snad když není doma nechodí mazlit a venčit nějakýho Kreténa místo mě??? Já jsem byla běhat na coursingu a šlo mi to. Přijely jsme skoro až na závěr, protože mě vykopla u babičky a přišla až ráno a divně se točila. Ale bylo to super. A pak jsme taky byly ve společnosti, to bylo u toho pána táty, co na mě pořád tak divně kouká, byli jsme tam všichni v boudičce a mluvili všichni jeden přes druhého a pořád seděli. Já jsem spala na tom pelíšku od tebe, no ale ráno ze mě moc radost neměli, protože ten pán táta na mě sice divně kouká, ale dal mi ohromnou kost z grilovaného prasete přímo do toho pelíšku, a i když jsem vykousala a olízala co se dalo, tak prý je jako prase. Nechápu co se jim nelíbí, víš jak teď voní? Akorát jsem ho už neviděla, naložili ho do auta a od té doby je tam, toto prý doma nechceme. Hmmm. Taky tam byl ten velký rybník jak jsem vám ukazovala, ale něco se tam stalo, protože to bys fakt nevěřila, ale já jsem chodila po vodě!! A pěkně daleko!!! Panička nadává, protože na mě pořád blýskala blesky, ale nic z toho není, prý jediný obrázek, dneska něco posílala Lexině ať nás zachrání. Taky jsem tam udělala naprosto ohromující nález, ten mi taky vyfotili, no ale nemůžu vám ho zatím ukázat :-(( pak jsme taky byli na výletě s pejskama a bylo nás tam víc než na našem srazu, devět bulíků a jedna taková divná, to byla stafordka. A jenom dva chlapi, ale oni stejně otravovali, tak to stačilo. Jednoho jsem musela kousnout do nosu, aby si dával bacha. Ale ty fotky aspoň máme a už jsme je posílaly. Jinak jsem prý hodná a těšíme se na jaro a na světlo, už nás to nebaví, ťapat pořád stejné trasičky. A navíc je tu u nás teď taky to jak bylo chození po vodě, jenže je to všude, nedá se nikam jít, pořád padáme, studí to, praská a je to úplně k ničemu. Já bych tolik chtěla sluníčko. Zatím se objevuje občas jenom doma a nehřeje. A taky panička říkala, že nebudeš mít boudičku na zahradě, to je mi teda líto. Ty jsi stejně čuník a kadíš doma.
No a jinak jsem zdravá a to je nejdůležitější. Už hezky běhám v té žluté bundě a vůbec to neřeším. Tu tvou teď nosit nemůžu, protože pořád padám do mokra.
Tak se zatím měj a koukej se ozvat a hlavně poslat nějaké nové fotky, jak rosteš! Kolik vůbec vážíš?

Jasně že víme :o))))

(Roční trdlo makový, 7. 1. 2008 0:30)

Ano teto, moji domácí mazlíci to vědí, ale porád mi žíkaj trdlo :o(...a teď zavolej Hari-Gi a přečti jí dopísek :o))). Ahoj Hari-Gi, rozhodla jsem se mezi mýma velkýma ušima, že ti budu nadále říkat asi takhle nebo Gi-Hari. Panička už je zdravá, dneska už se mnou byla venku ona (dosud chodil páníček). Taky jsem byla u pana doktora, měl tam i sestřičku se kterou jsem si hodně rozuměla, i když to byl knírač :o)...dostala jsem bodlo za zadnice, ale to jsem ani necejtila a nějakou vodičkou mi natíral ten pupínek, co se mi na kejtě udělal...je to jen pupínek prej, možná se mi tam trn z chroští do kožíšku vetřel a teď chce zase ven...kdoví...nebolí to a panička mi to taky natírá. Dnes ráno jsem přichytala překvápko pro prvního co vstane...udělala jsem hromadu u balkonu, bohužel vstával první páník..ten hodně nadával :o(...tak jsem ho v pět ráno něchala drbat koberec a zajela pod deku k paničce, aby mi nezlískal prdel. Udělala jsem dobře, protože jsem sladce spinkala až do rána, zatímco páník hlídal, nebo aspoň si to myslím, protože pak už spát nešel :o)))). Pa zatím HariGi, jdu se svalit do pelíšku...Baruna

narozky

(Vendula a Gi, 26. 12. 2007 17:59)

Tak Baruna už je celý rok stará, víte to? Chi chi chi :-))